Reference

Vřele doporučuji focení s touto úžasnou osůbkou.

 

Katku Gálovou jsem objevila úplnou náhodou na internetu, když jsem hledala někoho v okolí, kdo by nám udělal krásné rodinné, těhotenské a posléze i newborn fotky. Líbila se mi její práce a navíc má velmi rozumné ceny. Rozhodli jsme se to tedy s ní vyzkoušet a rozhodně nelitujeme. Fotky jsou překrásné, přesně vystihla naší představu. Naprosto bezproblémově jsme s ní domluvili termín focení a vše kolem. Samotné focení probíhalo naprosto spontánně a uvolněně. Katka je moc milá, vstřícná, umí to s dětmi i s dospělými a člověk si vůbec nepřipadá jako v křeči jako to někdy u focení bývá. Určitě se na ní velmi rádi opět obrátíme až budeme chtít udělat zas nějaké rodinné fotky. Vřele doporučuji focení s touto úžasnou osůbkou.

Anežka a Tadeáš

Všem opravdu doporučujeme!

Kačenku všem opravdu doporučujeme! Od začátku až do konce s námi byla v kontaktu a to, co řekla a slíbila, tak opravdu dodržela a udělala. Měla jsem jasnou představu, jak by měly naše fotky ze svatby vypadat a Káťa je skvěle napodobila a zrealizovala. Navíc je to úžasný člověk s krásným srdcem. Ještě jednou ji děkujeme.

Alenka a Lukáš

Super domluva. Byli jsme spokojení.

Katku mohu všem vřele doporučit, super domluva, byli jsme moc spokojení.

Míša a Marek

Tisíckrát děkuji. Naprosto dokonalý.

FOTO: POZitivní reference svatebního fotografaKáťu můžeme jen a jen doporučit. Domluva před svatbou naprosto perfektní, ví na co se má zeptat, do detailů probere všechno potřebné. Vše proběhlo přesně tak, jak jsme se dohodly. K tomu všemu jako bonus je to velmi milá, sympatická osůbka, která ví co dělá a fotky od ní jsou perfektní. Zachytila velké množství detailů, spolupracovala i s kameramanem a druhou fotografkou. Můžu jí tisíckrát poděkovat a stejně to nevyjádří to, co pro mě znamenají záběry z našeho důležitého dne, který byl i díky Kačce naprosto dokonalý. Neváhejte!  🙂 MK..

Nikolka a Rafael

Při focením jsme se cítili uvolněně a pohodově.

FOTO: Pozitivní hodnocení svatebního fotografaKáťa je opravdu skvělá a profesionální fotografka, kterou velmi ráda všem doporučím! Ustála všechnu mou nervozitu s úsměvem (klobouk dolů)! a vždy navodila příjemnou atmosféru, takže jsme se s manželem cítili při focení velmi uvolněně a pohodově. Splnila všechno, na čem jsme se domluvily a dokonce zůstala ochotně na focení mnohem déle, což strašně moc oceňuji. Mockrát mockrát mockrát děkuji, že jsi byla součástí tohoto skvělého dne!!!! 🙂 🙂

Kačka a Vojta

Skvělá spolupráce, domluva, profesionalita.

FOTO: Pozitivní reference svatebního fotografaKačku musím nejen DOPORUČIT jako báječnou a šikovnou fotografku, ale hlavně musím moc poděkovat! Spolupráce, domluva, profesionalita a ochota byla nad mé očekávání. A třešničkou toho všeho jsou dokonale svatební fotky!!! Děkuji.

Anička a Víťa

Úplně skvělý! Dokonalý momentky.

FOTO:Doporučení svatební fotografHezkou neděli. Koukali jsem jen tak v rychlosti,ale úplně skvělý!!! Dokonalý momentky. Mockrát děkujeme a rozhodně si myslím, že další spolupráce bude brzy.

Adéla a Jakub

Fotky nádherné. Vřele doporučujeme!

FOTO:Pozitivní hodnocení fotografSkvělá spolupráce, fotky nádherné, měly jsme je brzo, určitě všem vřele doporučujeme!!

Věra Boháčová

Nevím jak vám poděkovat. Fotky jsou nádherný.

Foto: Pozitivní hodnocení svatební fotografDobrý večer, nevím jak vám poděkovat. Ale ty fotky jsou nádherný. Už dlouho mě nic nerozbrečelo jako tyto fotky. Nemám slov. Děkuji. Jste skvělá... Věra.

Petra Boudová

Výborná fotografka. Vřele doporučuji.

FOTO: Reference svatební fotograf PrahaPaní Katku vřele doporučuji. Výborná fotografka. Vše bez problémů. Ochotná a vyjde vstříc zákazníkovi.